Laureaci 2018/2019

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW KURATORYJNYCH 2018/2019

Patrycja Kyc kl. 8c

• laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego - luty 2019 r. (opiekun p. Katarzyna Malicka)
  • laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - luty 2019 r. (opiekun p. Małgorzata Matias)

Nikodem Wanat kl. 8c

• laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii - styczeń 2019 r. (opiekun p. Agnieszka Ziętek)
  • laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii – marzec 2019 r. (opiekun p. Maria Cop)

Krzysztof Maziarka kl. 8c

• laureat III miejsca Konkursu Przedmiotowego z Chemii - marzec 2019 r. (opiekun p. Anna Moskwa)

Andrzej Laskowski kl. 8c

• finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - luty 2019 r.  (opiekun p. Małgorzata Matias)

Anna Sadowska kl. 8b

• finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii – marzec 2019 r. (opiekun p. Maria Cop)

Kacper Kmicikiewicz kl. 8c

• finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii – marzec 2019 r. (opiekun p. Maria Cop)

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

Dnia 05.06.2019 r. w Wojewódzkim Domu Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty.  W trakcie uroczystości zwycięzcy oraz laureaci drugiego i trzeciego miejsca w poszczególnych konkursach odebrali Statuetki Prymu z rąk Pani Małgorzaty Rauch – Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Taki zaszczyt spotkał ucznia naszej szkoły Krzysztofa Maziarkę z klasy 8c, który jest laureatem trzeciego miejsca w konkursie przedmiotowym z chemii.

Dyplomy „Wybitnego laureata” otrzymali uczniowie szkół podstawowych, którzy zdobyli tytuł laureata w więcej niż jednym konkursie przedmiotowym. Takim osiągnięciem może pochwalić się dwoje uczniów naszej szkoły:

• Nikodem Wanat z 8c – laureat konkursu kuratoryjnego z geografii oraz laureat konkursu kuratoryjnego z historii
  • Patrycja Kyc z 8c – laureatka konkursu kuratoryjnego z języka polskiego oraz laureatka konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego.

Przyznane wyróżnienia podkreślają ogromny wkład i zaangażowanie w naukę i szczególny talent laureatów konkursów przedmiotowych. Są także podziękowaniem dla nauczycieli i rodziców za trud mądrego wychowania, pomoc w rozpoznaniu zdolności i inspirowanie do zdobywania nowej wiedzy.