O nas

Drukuj

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny uczestniczyć będą w zajęciach w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Być jak Ignacy”. Program stworzony został przez Fundację PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza i objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Jego celem jest promowanie zdobywania wiedzy poprzez doświadczanie oraz popularyzacja polskich naukowców i wynalazców. Koło naukowe „Ignacemik – trochę fizyk, trochę chemik” w bieżącym roku szkolnym poprowadzą p.Barbara Walczak i p.Anna Moskwa. Zajęcia w wymiarze 1 godziny tygodniowo odbywać będą się w każdy czwartek.

Osoby, które nie biorą udziału w zajęciach, a chciałyby dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, zapraszamy do odwiedzania strony programu pod linkiem https://www.bycjakignacy.pl/strefa-rodzin/aktualnosci.

W poszczególnych zakładkach czeka na Was wiele fascynujących rzeczy do odkrycia.Copyright 2011 O nas . Wykonanie Wojciech Hałucha
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free