Wieczór gier i zabaw

Drukuj

W piątkowe popołudnie 20 kwietnia 2018 r. „Koło Ignacego” zorganizowało dla chętnych uczniów naszej szkoły wieczór gier i zabaw. Podczas spotkania uczniowie mogli bawić się grami, które przygotowaliśmy specjalnie na zajęcia naszego koła zainteresowań np. „memory” z pierwiastkami, gra planszowa a’la „monopoly” nt. sylwetki Ignacego Łukasiewicza czy „tabu” z hasłami dot. Mikołaja Kopernika. Uczniowie grali również w gry, które sami przynieśli. W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie klas 4a, 4c i 6c. To był udany wieczór! Wszyscy świetnie się bawili.

Galeria

W piątkowe popołudnie 20 kwietnia 2018 r. „Koło Ignacego” zorganizowało dla chętnych uczniów naszej szkoły wieczór gier i zabaw. Podczas spotkania uczniowie mogli bawić się grami, które przygotowaliśmy specjalnie na zajęcia naszego koła zainteresowań np. „memory” z pierwiastkami, gra planszowa a’la „monopoly” nt. sylwetki Ignacego Łukasiewicza czy „tabu” z hasłami dot. Mikołaja Kopernika. Uczniowie grali również w gry, które sami przynieśli. W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie klas 4a, 4c i 6c. To był udany wieczór! Wszyscy świetnie się bawili.

Copyright 2011 Wieczór gier i zabaw. Wykonanie Wojciech Hałucha
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free